سیاوش درفشی توانست در ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، عنوان مدیر برتر را کسب و ارزشنامه این اجلاس را برای رهبری و مدیریت، استعداد، لیاقت، شجاعت و کاردانی دریافت کند.

کارمایه خبر – در مراسم انتخاب مردان سال صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در سال ۱۴۰۰ که با حضور دکتر قنبری مدیر عامل هلدینگ نفت و گاز پارسیان برگزار شد، سیاوش درفشی عنوان مرد توسعه گرا و پتروشیمی ساز را به خود اختصاص داد.

وی با انجام اقدامات توسعه ای و ثبت رکورد های تولید، توانست به این موفقیت مهم دست یابد.

انجام پروژه های مهم زیست محیطی، پروژه پوشش گذاری حوضچه های واحد تصفیه پساب، پروژه RTO در واحد ABS، پروژه در حال انجام انتقال پساب از تصفیه خانه مرکزی شهر تبریز به مجتمع پتروشیمی تبریز از افتخارات شرکت پتروشیمی تبریز است.

همچنین اهتمام به انجام پروژه های توسعه ای از جمله: پروژه احداث واحد پلی پروپیلن، پروژه پلی اتیلن سنگین، پروژه افزایش ظرفیت واحد پلی اتیلن نیز در مدیریت مهندس درفشی رخ داده است.

«احمد مهدوی» دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی در رویداد انتخاب مردان سال صنعت نفت ایران در سال ۱۴۰۰ با بیان اینکه نام این مراسم را تقدیر از مرد سال نفت گذاشته‌اند اما در واقع تقدیر از مردان پیروز جنگ اقتصادی است، گفت: پارسال در اوج تحریم، پتروشیمی ۱۴٫۵ میلیارد دلار محصول صادر کرد که این حجم صادرات در شرایط تحریم شبیه «معجزه» است اما قدر و ارزش این صنعت را نمی دانند.

  • نویسنده : فرشاد بهمن