شرکت فولاد خوزستان امروز یکشنبه 11 اردیبهشت ماه، 35 هزار تن محصول شامل 20 هزار تن تختال و 15 هزار تن شمش بلوم فولادی را در بورس کالای ایران به فروش رساند.

کارمایه خبر – همان‌طور که نمودار ۱ نشان می‌دهد، شرکت فولاد خوزستان، امروز یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۴۰ هزار تن شمش بلوم فولادی را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۱۶ هزار تنی مواجه شد و به میزان ۶ هزار تن معامله صورت گرفت. این شرکت باقی شمش خود را به تالار مچینگ برد و با معامله ۹ هزار تن دیگر، جمع معاملات خود را به ۱۵ هزار تن رساند.

«فخوز»، شمش فولادی را به قیمت ۱۵۴ هزار و ۵۹ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه کرده بود که قیمت معامله بدون تغییر ماند. این شرکت از معامله انجام شده، ۲۳۱ میلیارد و ۸۸ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

همچنین طبق نمودار ۲، شرکت فولاد خوزستان، امروز یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۶۰ هزار تن تختال فولادی را در تالار حراج باز بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای ۲۰ هزار تنی مواجه و به همین میزان، معامله انجام شد.

فولاد خوزستان، تختال فولادی را به قیمت ۱۷۰ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه کرده بود که قیمت معامله بدون تغییر ماند. این شرکت از معامله صورت گرفته، ۳۴۰ میلیارد تومان درآمد کسب کرد.